Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen műgyantát vagy ragasztó...

Milyen műgyantát vagy ragasztót ismertek, ami megkötve víztisztaságú lesz, és nem lesznek benne buborékok?

Figyelt kérdés
Egy ékszert szeretnék készíteni, melyben óraüveg alatt gyöngyök lennének kiöntve ilyen anyaggal. Amiket eddig kipróbáltam, mindegyiknél apró buborékok maradtak az öntvényben, ami elcsúfította a végeredményt.

2014. nov. 3. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A neten, amiket videókat láttam, abban epoxi gyantát használtak.

Itt megnézheted, hogyan kell felolvasztani és formálni. Angolul van, de én sem vagyok valami jó angolos, a lényeget a videóból meg lehet érteni. Az epoxy gyantán kívül semmi extra nem kell, csak a fantázia szab határt a felhasznált anyagoknak: pl. repedő akril festék, gyöngyön, csillámpor, matrica, gombok, kagyló, száraztermés, stb. ezekből bármelyiket beleépítheted a gyanta ékszerbe vagy plakettbe... de majd a videókból meglátod! :) Jó barkácsolást!


[link]


itt pedig rengeteg más formát találsz elkészítési tanácsokkal, videóval:


[link]

2014. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönet, és zöld kéz!
2014. nov. 4. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!