Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fültokot vegyek?

Milyen fültokot vegyek?

Figyelt kérdés
Férjem hobbiasztaloskodik! Múltkor marógépet épített, néha szalagfűrésszel dolgozik, esztergálni is szokott. De ez egyenlőre csak hobbi. Karácsonyra fültokot szeretnék neki venni. Milyen lenne a jó? Mire figyeljek oda?

2014. nov. 12. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy fültok abban hasonlít egy melltartóra, hogy csak felpróbálva tudod meg, mennyire kényelmes. :)

Úgy értem, olyan helyen vedd, ahol megígérik, hogy karácsony után kicserélik, ha nem felel meg.


Ha lehet drága, akkor nézd meg egy munkaruházati vagy szerszámboltban a 3M márkájúakat, ezek nagyon jók. Ott valószínűleg tudnak ajánlani konkrét típust. (Neten persze megnézheted előzőleg az árakat, nehogy valami méregdrága helyre kerülj.)

Nem kell feltétlenül a legmagasabb védelmi kategóriájút venni, mert nem árt hallani munka közben, ha valaminek rossz a hangja, vagy ha ebédelni hívják az embert. :)

2014. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kb 3-7 ezer között elég jókat lehet kapni, a 3M-et ajánlom én is, nagyon jók.

Érdemes megfelelő szakboltba venni, vagy utánanézni a neten, mert vannak amelyek a magas v mély hangokat szűrik, speciális van lövészetre, vannak amelyek az emberi hang tartományt kevésbé csillapítják.

2014. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hu nagyon köszönöm mindkettőtöknek! A melltartós hasonlat nagyon jó :-) Köszönöm mégegyszer, ment a zöld kéz!
2014. nov. 12. 20:18
 4/4 anonim válasza:
Mi is 3M típusút használunk a munkahelyen. Kényelmes és megfelelő védelmet biztosít. Elég széles a zajszűrési paletta. Ami az árát illeti, valóban 3-10 ezer között van attól függően, hogy mennyi dB-t kell szűrnie. Viszont gyakorlatilag elnyűhetetlenek.
2014. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!