Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tegyem fel a puzzle-t...

Hogyan tegyem fel a puzzle-t a falra ragasztó és drága keret nélkül?

Figyelt kérdés
Kiraktam egy 98x33 centis puzzle-t és fel szeretném tenni a falra,de úgy, hogy később ha nagyon akarom, újra szétszedhessem és kirakhassam, ezért ragasztani nem szeretném. Néztem a kereteket, háromszor annyiba kerülnek, mint maga a puzzle. Gondoltam plexilapra, de az is iszonyú drága, a kartondoboz és a fólia viszont nem tartja meg. Hogy lehetne ezt úgy megoldani, hogy jó legyen?
2014. nov. 16. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... ha neked egy keret vagy plexilap is drága akkor semmit nem tudok ajánlani... ezek olcsó dolgok. Vagy magadnak faragj keretet fából... amit az erdőből hozol, az ingyen van. Jobbat nem tudok.
2014. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 1000 db-os kirakókat ilyen képtartóban teszek a falra:

[link]


De sosem vettem még ki a 10 év alatt, inkább mindig újakat rakok ki.

2014. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne plexi lapban, hanem üveglapban gondolkodj, az sokkal olcsóbb. Esetleg az éles széleit csiszoltasd le, hogy ne vágja el a kezedet...
2014. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!