Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Álmennyezetbe építhető spotlám...

Álmennyezetbe építhető spotlámpák?

Figyelt kérdés
Álmennyezetbe építhető spotlámpák? szeretnék, ám nem tudom mi ennek a folyamata? Szakember tudja csak megcsinálni, vagy egy létra segítségével egy ügyesebb kezű férfiembernek is menne?:D Azokat kérdezem,a kiknek van ilyen az otthonában, vagy akik már csináltak ilyet. Árat tudtok mondani, hogy nektek az egész anyaggal és munkadíjjal mennyi volt?
2014. nov. 19. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én láttam ilyennek a kivitelezését. Nem ördöngös, magad is meg tudod csinálni. Az álmennyezetre ami nem tudom mi pontosan nálad, de legyen most gipszkarton, kell fúrni lyukat, ami a lámpák dobozán fel van tüntetve h mekkora. Erre van 1 fúrófej, amit sima fúróba bele lehet tenni.

Ha a lyukaka megvannak, akkor kell a kábelezést megcsinálni. Általában sorba kötik a lámpákat, szal a lyukak között kell átjátszani a drótot vmi rúd segítségével.

Ha ez is megvan akkor annyi, h beteszed a keretet a pámpának, majd a foglalatokba bekötöd a drótokat, és beteszed az izzót a keretbe. Javaslom ma már LED spotot vegyél bele, az nem melegedik annyira, és nem is ég ki folyton, és persze 50W helyett elég az 5W :)

2014. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2014. nov. 20. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!