Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A műanyag sérülést (olvadást)...

A műanyag sérülést (olvadást) lehet valahogyan javítani?

Figyelt kérdés
Egy sík felszínű fehér űanyaglapra rácseppent valami, és megolvasztotta egy pontban. Nem lehetne valahogyan kijavítani?? Hallottam, hogy a sérült fát dióval dörzsölik be és eltűnik (nem lesz látható) a sérülés. Tudom hogy ez mégis más, de nincs rá valami megoldás??? Így nagyon csúnya:(

2014. nov. 23. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
fehér szilóval kijavítod
2014. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Műanyag égési sérülését nem lehet meg nem történtté tenni.
2014. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a sziloplaszt nem is rossz ötlet.. bár félek hogy elkontárkodom és rondább lesz mint előtte...


igen, én is ettől féltem, hogy javíthatatlan... hát ez szomorú:(

2014. nov. 23. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
a sziloplasztot úgy gondoltam, mintha kifugáznád
2014. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, de ez a sérülés a laptopomon keletkezett.. :D oda meg nem kell olyan nagy mennyiség, csak ahogy elegyengetném az ujjammal úgy érzem csak rontanék a helyzeten...
2014. nov. 23. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
vegyél rá öntapadós fóliát
2014. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A belső kereten van a kamera mellett, erre a részre nem hiszem hogy gyártanának matricát. Valami alkatrésznek való laptopra gondoltam hogy abból kiszereltetem ezt a részt és átrakatom, de sajnos ilyen típusú hibás laptopot nem találtam.... Úgyhogy megpróbálok beletörődni hogy ez ittmarad.:(
2014. nov. 24. 07:37
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kifejezetten laptop matricára gondoltam, hanem amit a papírboltban veszel és olyan formát vágsz ki amilyet akarsz
2014. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!