Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire megbízhatók a Grizzly...

Mennyire megbízhatók a Grizzly márkájú elektromos láncfűrészek?

Figyelt kérdés
Grizzly EKS 2440 QT típusút néztem ki.( http://www.youtube.com/watch?v=ebaFT1bRM0M ) A video és a műszaki leírás alapján elég masszív gépnek tűnik.Ház körüli munkákra,elsősorban tűzifa aprításra kellene. Kb. évi 6 köbméter 10-20cm vastag méterfáról van szó. Benzinest nem szeretnék.
2014. nov. 30. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Még életemben nem hallottam erről a márkáról. Videó alapján szép meg miegymás de akkor inkább olyat vegyél amihez alkatrészt is kapsz. Ez szerintem lenni pici olcó jó láncfűrész alkatrész nélkül. Vagy gyenge minőségű alkatrészutánpótlással.
2014. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Én sem gondolom hogy egy csúcsminőség, de ahogy olvastam fém hajtóműves erős gépről van szó, és van magyarországi forgalmazója márkaszevize is. ( [link] Ha esetleg valakinek már van tapasztalata ossza meg velünk.

Köszi szépen.

2014. dec. 3. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!