Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen pákát érdemes venni?

Milyen pákát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a páromnak ajándékba forrasztópákát. A Weller pákát már ismerem, nagyon jó, de annak borsos az ára. Toolcraft-ot nézegettem még. Az milyen? Tudtok ajánlani még olyan forrasztópáka márkákat, amik tartósak és jól lehet velük forrasztani?

2014. dec. 4. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé szánalmas, hogy forrasztópákát akarsz venni a párodnak. De te tudod.
2014. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez egyátalán nem szánalmas ,miét lenne az ?

Milyen munkákhoz használná,ez fontos .Pillanat forrasztó is megtenné .

2014. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor sem tudnék örülni forrasztópákának, ha mindenem a forrasztás lenne. Megvenném saját magamnak, na de hogy valaki azt ajándékozzon?
2014. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak azt kap, de az ilyen szánalmas beszólásokat első hozzászóló megtarthatod magadnak. ;)
2014. dec. 4. 23:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Képzeld van aki örül a hasznos dolgoknak, néhány ember meg nem tudja értékelni. Szerencsére a párom értelmes, normális ember. :)
2014. dec. 4. 23:53
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló!

Leginkább nyáklapra forrasztásra, ic-k, ellenállások forrasztására használná.

Örülök, hogy itt vannak segítőkész emberek is, nemcsak másokat leszólok. :)

2014. dec. 4. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Oda ne szarjak.
2014. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A stílus az ember. :)
2014. dec. 10. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne keseredj el, vannak ilyen parasztok. Nekik az Ájfón meg a Béwmvé az ajándék, meg a nyálas, haszontalan dolgok.

Én is mindig szerszámot kérek a kedvesemtől, mert azt szeretem, hasznos és sok mindenre jó. Ne is törődj a barmokkal!

A konkrét forrasztó meg olyan legyen, mint amit a párod szeretne. Inkább kérdezd meg (legyen oda a meglepetés) de olyan legyen, mint amilyet szeretne. És ne sajnáld rá a pénzt.

2014. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!