Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » CSAVAR anyát porszívó tengelyé...

Szpring kérdése:

CSAVAR anyát porszívó tengelyén hogy a pikulába lehet meghúzni, mármint a tengelyt hogyan lehetne megfogni, hogy meg lehessen húzni rendesen az anyát? HELP!

Figyelt kérdés
kicseréltem a csapágyat, oké, pörög mint állat, de a turbinát nem tudom visszarakni a motorra, mert ahogy húznám az anyát, forog a tengely is. Valahogy biztos meg lehet csinálni, de hogyan? HELP !!!

2014. dec. 7. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokott lenni valahol a tengelyen bemarás erre a célra, ahova pl. egy villáskulcs vagy célszerszám tud illeszkedni. Ezen nincs ilyen?
2014. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
EZ egy tudományos kérdés?
2014. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
PLEASE HELP !!! köszi az ötletet megnéztem lámpa alatt nagyítóval, de még nincs meg a TITOK KULCSA
2014. dec. 9. 02:22
 4/9 A kérdező kommentje:
a TUDOMÁNYOS rovatból átrakták a kérdésemet a barkács rovatba. PEDIG a porszívó motor sztem tudományos dolog, egyrészt mint villany motor, másrészt mint fordulatszám meg energia, szóval pörög mint állat, ki tudja milyen fordulatszámokon, szóval ezt a csavart tudományosan kellene meghúzni, nem csak barkács módra !!!
2014. dec. 9. 02:27
 5/9 anonim ***** válasza:

az összetelésnél, de még szétszedett állapotban.


a forgórészt és az első pajzsot összeszereled, majd befogod a satuba a forgórészt és a turbinát meg tudod húzni, majd ráteszed az állórészt és a hátszó pajzsot.

2014. dec. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi motor amiról szó van

2014. dec. 9. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

A satus válasz nagyon jó!!! Qrvára tetszik, hátha megnyomódik a tekercselés, esetleg deformálódik a lemezcsomag!! Az egyensúlyozásról nem is beszélve.

Simán kézi erővel megfogod a forgórész vas testét, majd az anyát a tengely végén meghúzod. Nem fog lelazulni mert beleforog a menetbe.

Villszer.

2014. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
villanyszerelő nem ért a satuhoz
2014. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

így néz ki



[link]


így néz ki

2014. dec. 9. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!