Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyiért dolgoznak a vízvezet...

Timido kérdése:

Mennyiért dolgoznak a vízvezeték szerelők?

Figyelt kérdés
Az alattam lévő szomszéd vinnyog nekem, hogy beázott a plafonja, de nálam minden száraz itt felül, nem csöpög semmi, valószínű a csövekkel van a baj a falban. Mennyiért csinálják meg ezt kb. a vízvezeték szerelők?
2010. febr. 2. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sokba.Falbontás,vezeték csere,hegesztés,vissza betonozás,újra burkolás.

Ezt lakás biztosítással kéne rendezni,minimum 40-50 ezerrel számolj,a zajról,rumliról,koszról nem is beszélve.De lehet hogy keveset is mondtam,mert ha szét van rozsdásodva mindenhol a cső akkor célszerű lenne kicserélni az összes csővezetéket.

2010. febr. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi tavaly újíttattuk fel a kisméretű fürdőszobánkat. 3,5nm fürdő+1nm wc. Kicseréltettük a csöveket a régebbi vascsövek helyett többrétegű csövekre, a lefolyó is új. Új zuhanyzó,, kézmosó és wc került be. A vízszerelési munka 2 napig tartott 2 embernek.

Számla nélkül először 120000Ft-ot mondtak árnak. Mikor azt mondtam, hogy ez sok, lett belőle 100000Ft. Ebben csak a munkadíj és a falsíkja alatti csupasz csövek tartoztak bele. Tehát a többi anyagot, ami kilátszik a falból, nekünk kellett pluszban megvenni. És ebben nincs benne a burkolás, egyéb kőművesmunkák. Annak a munkadíja is kb még egyszer ennyi volt szintén számla nélkül.

Szóval pár százezret számíts rá!

2010. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha teljessen ki kell cserélni a csőveket akkor 15 000 Ft kiállásonként + anyag
2010. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van már valami fejlemény az ügyben? Mert most nálunk is ez a helyzet!
2010. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen-igen! Nálunk is pont ennyiért csinálták, ahogy 17:39 írtam.
2010. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!