Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy gáz átfojos vizmelegitöt...

Ordass64 kérdése:

Egy gáz átfojos vizmelegitöt akarok földgázrol pb-gázra alakitani de nem elég ha csak a bejövö fuvokát våltoztatom meg mint nem az a 18 darab 128 fuvokát menetet vágtam és egy 100fuvokát tettem középre a tömitést sem zavarja? Igy elég? János

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj de teljesen értelmezhetetlen a kérdés.
2014. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább hívj egy gázost, ha nem értesz hozzá, a biztonság többet ér mint az emberi élet......
2014. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább hívj egy szakembert.


Első válaszolónak, pedig nem hülyeség mert lehet, hogy olyan helyre szeretné ahol nincsen vezetékes gáz, és nem szeretne új villany vízmelegítőt venni.

2014. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazatok van rosszul fogalmaztam hamarabb küldtem mint átnéztem volna bocs... [link]

itt képet is tettem----.. hátha jobb a kérdés ,.

2014. dec. 26. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be a kép.

de erre inkább csak egy gázkészülék szerelő tud szakszerű választ adni neked.

2014. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. Vagyok apám gáz szerelő volt így van némi fogalmam a dologról ezért nem értem 100meg 128 db fúvóka egy gáz bojlerben ahogy a kérdésben van. A kép nem jön be a link alatt. De elméletileg az égőn két sorban kellene lenni fúvókának azokat kell kisebb lyukúra cserélni.
2014. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!