Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik az, hogy átfúrtunk a...

Létezik az, hogy átfúrtunk a szomszédba?

Figyelt kérdés
Panellakásban lakunk és vettünk a fürdőszobába zuhanytartót, amit fel kell fúrni a falra. A fürdőszobafal túloldalán a szomszéd nappalija van. Egyik ismerős hozott panelfúrót, hogy befúrjuk, két 6 centis lyukat szerettünk volna fúrni. Mindkét lyuknál, amikor 4 centi körül jártunk (idáig kifejezetten nehezen vitte a falat) egyszer csak megindult a fúró és teljesen bement. Most akkor átfúrtunk a szomszédba? Ilyen vékony lenne a két lakás közti fal vagy ez csak számomra fizikai képtelenség? A szomszéd nincs itthon, de hagytam nekik üzenetet, de tényleg elképzelni nem tudom, hogy mi történhetett :S
2015. jan. 11. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor átlátnál a szomszédhoz, a fal legalább 10 centis, lehet, hogy a szellőzőbe/strandga fúrtál be ha befúrtál, de nemhiszem
2015. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan azért ment könnyebben, mert nem teljesen homogén a szerkezete. Szokott benne lenni, kő, kavics, amitől nehezebben megy.

Egyébként meg szerintem is átlátnál a szomszédhoz :)

2015. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem, csak a fürdőszoba falát fúrtátok át. Ez egy különálló blokk, amit egyszerűen építéskor beemelnek a lakásba. Ezért magasabb a padló a fürdőben-WC-ben, mint a lakás többi részében. És ennek a blokknak 4 cm körüli fala van csak.
2015. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem valószínű. 2 lakás között a falak min 20cm vastagok,inkább 30cm,....a födém legalábbis ilyen vastag.

Az hogy megszaladt..az csak a betonban lévő öntési hiba, azaz légbuborék lehetett.

Ne parázz,.. 4-5 centinél kizárt az átfúrás.

2015. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

01-11 15:30


Áruld már el nekem hol láttál te már panelban 20-30cm vastag falakat? A külső falak (betonelemek) is max 15cm-ek.

2015. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!