Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lánfürész vágás közbel fullad...

Zsolo74 kérdése:

Lánfürész vágás közbel fullad és le ál mi lehet a gond? Válaszokat várom

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Több probléma is lehetséges. Nem vagyok nagy szaki, de ha leáll vágás közben akkor valószínűleg vagy gyenge az alapjárat, vagy a levegőszűrő van elszennyeződve, vagy üzemanyag dugulás ténye áll fenn.... A gyertyát sem árt megnézni, lehet nem megfelelő hőértékű van benne és ha felhevül leáll...sok sikert...:)
2015. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy maga a motor is elgyengült már .
2015. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én alaposan átnézném és kitakarítanám a gépet. Az enyémmel ez volt a baj 2 éve amikor rengeteg fát kellett összevágnom és szinte dögledezett a gép, én is maszek módon értek hozzá, de mindent leszereltem róla amit csak lehetett kiszedtem a gyertyákat, leengedtem a benzint és az olajat és alaposan kipucoltam minden nyílást volt is benne retek bőven, utána meg beindítottam és üresbe járattam 2 percig és időnként adtam rá "gázt" picit felbőgettem üresbe hogy picit kiégjen még és bejáródjon. Azóta minden vágás után alaposan kitakarítom ahol csak hozzáférek, elsősorban a légnyílásokat és a lap környékét meg a láncot hajtó fogaskeréknél kotrom ki a dzsuvát mert még az is lassíthatja ám. De egy idő után ezekbe a motor elgyengül időnként nem árt 2-3 évente egy szakihoz elvinni rendbe rakatni.
2015. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a motorra ráfér egy generál szerviz. Hengerfej, kompresszio a fő gond. Egy autószerelő simán mer neked kompressziot, es szerintem meg pénzt se ker érte, max adsz neki egy sort. De lehet a benzin is rossz, kicsi oktánszámú vagy régi "megromlott" de ennek a legkisebb az esélye. Ha a motor felújításra szorul, akkor sem drága helyrerakatni, ha ismersz jo szakit.
2015. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!