Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 71 cm-s az ajtónyílás. Milyen...

71 cm-s az ajtónyílás. Milyen méretű harmonika ajtó a megfelelő? 66 cm-s vagy 77 cm-t találtam a neten.

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Eyértelmen a nagyobb, különben lesz egy rés, sose fogod tudni teljesen bezárni.
2015. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb kell, maximum bezárva nem lesz teljesen sima.


Nem akarlak lebeszélni, de tényleg harmonika ajtót akarsz?

Szellős, zajos, hitvány egy szerkezet. Házat újítunk fel, én most dobtam ki hármat.

2015. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egy ellenvélemény: a harmonika ajtó még teljesen elhúzva is elvesz az ajtónyílásból kb. 10-12 cm-t, marad 60, amin csak oldalazva lehet közlekedni.
2015. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért gondoltam arra,mert a konyha és az étkező között nincs ajtó, csak a nyílás. Eddig nem kellett ajtó, de lett egy cicánk és észrevettem, hogy már feljár a konyhapultra. Azért gondoltam a harmonikára, mert gondoltam kisebb helyet foglal. Más ötlet esetleg?
2015. jan. 28. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nevelgetném a cicust :)
2015. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nevelgetés folyamatban van, de éjjel sunnyog :)
2015. jan. 29. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!