Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek a Weidmüller...

Mi a véleményetek a Weidmüller, Haupa, Phoenix Contatact szerszámkészletekről?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy készeletett de nem tudom milyet vegyek. Véleményeket, tapasztaltokat várok.


[link]


[link]


[link]



#szerszám #villanyszerelés #szerszámkészlet #Weidmüller #phoenix contact #szerszámtáska #szerszámos táska #villanyszerelő szerszám #szigetelt szerszám
2015. jan. 28. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mind3 Professzionális cucc,(igencsak borsos áron) és NEM lehet azt mondani hogy egyik jobb,mint a másik,mert mind profi.

Egyikben sem fogsz csalódni,mert mind kiváló minőségű,és örök darabok(ésszerű használat mellett).

2015. jan. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első kettőt használok. kiválóak, professzionális. nincs köztük különbség.
2015. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az tudom hogy nem kis pénz:), de dolgozni és minőségi munkát csak normális szerszámokkal lehet végezni.

Én egyszeri beruházásként tekintek rá, ami remélem kiszolgál legalább 5-10 vagy 20 évig.


Esetleg valakinek konkrét tapasztalata a felsorolt márkákról?


A Haupa egész korrekt árban van, csak nem tudom hogy, például a minőségén ez nem e látszik meg.

2015. jan. 29. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
2 én a munkahelyemen használom napi szinten a haupa csavarhúzóit, fogóit, sarunyomóit stb. amit még ajánlanék az a wiha, szintén jó üthető csavarhúzóival feszegetek vések évek óta.
2015. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen hallotam már róla.

Én jelenleg Wera és Knipex cuccokat használok. A Knipexnek van készelete, csak aranyárban méri a szerszámait!


A Weidmüller felé hajlok, mert a blankolója, meg a szerintem a krimpelői az egyik legjobbak, ha nem a legjobb.


A Haupát nem ismerem csak hallottam róla, meg tudom hogy nem kínai gagyi. Árban pedig egész jó, a többihez képest.


Tudom hogy, drága cuccokról beszélünk, de szerintem aki dolgozott már "maxpower és társaival" meg stripax-val az tudja mi a különbség.

Szintén igaz ez a krimpelőkre ahol ugye nem mindegy a nyomás profilja illetve ereje!


Ezért akarok egy értelmes koffert, ami tartós és kiszolgál nagyon-nagyon sokáig :)


Amúgy már a Weidmüller és a Haupa között gondolkodok erősen.

A Phoenix Contact kiesett az ára miatt.

2015. jan. 31. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!