Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van otthon valakinek Kraft...

Van otthon valakinek Kraft típusú szerszámgépe?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy lehet-e hozzá adaptereket, tartozékokat kapni? Folyton belebotlok valamelyik akciójukba, csak nem tudom, érdemes-e megvenni?

#barkácsgép #szerszám Karft
2015. febr. 12. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Kraft?? Ez valami barkács áruházas márka? És a szerszámgép mit takar? Fúrógép, vagy valamilyen fűrészgép, sarokcsiszoló? Mert az ilyen tartozékok (fúrószár, vágókorong, fűrészlap, csavarbehajtó bitfej, stb) általában szabvány méretűek, és minden gépre lehet kapni.
2015. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan multifunkcionális csiszolóra, kárpitozó kapcsolóra, hasonlókra gondoltam. Tehát ami(be)n cserélni kell a dolgokat. Van mindenféle gépem, de azok márkásabb, nevesebb cuccok. Ezek nem igazán kellenek, de mégis piszkálják a fantáziámat, mert az a kategória, ami amikor kell, akkor nagyon kell.
2015. febr. 13. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen cuccok (kárpit kapocs, kárpit szeg, csiszolóhoz való tartozékok)szintén olyan méretűek, ami kapható más gépekhez is. Amúgy kárpitszegezőből, kapocsbelövőből a gyanúsan olcsó márkák általában csak annyit bírnak ki, hogy a hozzájuk adott kapocs elfogyjon, vagy annyit sem.
2015. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!