Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy készítsek csempematricát...

Hogy készítsek csempematricát dekupázzsal?

Figyelt kérdés

olvastam a neten, hogy lehet csempére matricát csinálni dekupázzsal. de pontosan nem tudom hogy hogy.

ezt olvastam:

"színtelen matricafestéket kenek vastagon genotherm-re, erre a szalvéta. A szalvétán elterítem a matricafestéket, 24 óra száradás után rátapasztom a csempére."

na most a következőket kérdezném:

- hol lehet kapni matricafestéket

- mennyibe kerül

- és mivel ragasztom rá a csempére

köszi előre a segítséget aki jobban ért hozzá:) mint én


2010. febr. 12. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bármelyik kreatív hobby boltba meg lehet venni ezeket a kellékeket!

Van a West End City Centerbe, a Nagymező utcában és a Dunaház ami a Boráros téren van.

De ha a google-ba beírod, hogy kreatív hobbybolt Budapest vagy ahol laksz város biztos kidob egy csomó hobbybolt honlapot ahol az elérhetőség alatt megadják a címüket, vagy lehet rendelni a webáruházukban és akkor még házhoz is viszik.

De mindjárt megnézem Neked!

Üdv egy anyuka!

2010. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Itt vagyok.


Ez igaz valami 2008-as katalógust ír, de ez az a bolt ami a Boráros tér 7 szám alatt a Dunaházban van.

A legutolsó az oldal alján!

[link]

Ha így kiszámolom sacra akkor

1140 Ft a matricafesték, 50-100 Ft a szalvéta, 10 Ft a genotherm.

A matricafesték tulajdonsága az, hogy ha lehúzod majd a genothermről az elkészült művet akkor azaz oldala ragadni fog ami nem a szalvétás fele.

Remélem érthető volt valamilyen szinten a válaszom, jó munkát kívánok!!

Az Anyuka.

2010. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ó de aranyos vagy köszönöm szépen.

akkor az a lényeg, hogy a genothermes fele lesz felül alatta a szalvéta, alatta a matricafesték és az alatt a csempe.

igaz, jól értelmeztem?

és akkor a genotherm az nem fog átázni és lehet tisztítani is igaz?

2010. febr. 12. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!