Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Dremel flexibilis szárat...

A Dremel flexibilis szárat fel lehet szerelni más márkájú multi gravírozó gépre?

Figyelt kérdés

Van egy Einhel típusú multi gravírozó gépem amit még karácsonyra kaptam a páromtól, ahhoz adtak egy flexibilis szárat amit sikerült megégetnem munka közbe és a műanyag burkolat picit leégett róla. Másik betegsége az hogy néha holtjátéka van, és olvastam hogy a dremel flexibilis szárral nincs ilyen gond, és csak olyat tudok venni. Viszont én nem akarok több tízezret elverni egy teljes gravírozó gépre szóval azért érdekelne engem hogy a szárat feltudom-e szerelni más gépre.


A barátom is sokat használja, nekünk ez a közös hobbink szóval elég fontos lenne.


2015. febr. 22. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!