Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Laminált padló ki egyenesítése...

Laminált padló ki egyenesítése hogyan?

Figyelt kérdés
1 hónapja parkettáztam 5 szobát abból az egyikbe most vettem észre nemrég, hogy középen egy fél centivel érezhetően púpos amikor ráléptem kívülről nem látszódott. Ez a hely úgy volt hogy 2-3 soron keresztül 20cm-es körzetbe ezeknek a soroknak a végén hosszúra hagytam a parkettát, már megoldottam, hogy táguljon tovább, de azt amit felpúposodott azt vissza lehet simítani valahogy? Nekem az ötletem az lenne hogy hőlégfúvó és rá súlyt nemtudom ez segítene rajta vagy valakinek valami más ötlet? Előre is köszönöm szépen!
2015. febr. 24. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyapám annó a fákat úgy hajlította egyenesítette ,hogy beáztatta vízbe és utána súlyokat rakott rá 2-3 napig ugy hagyta azt beállt a kívánt szögbe ,hogy ez működne e laminált cucnál azt nem tom de az is valami préselt cuc ha jól tom
2015. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok a súlyokat folyamatosan növelte !
2015. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltuk súlyokkal és nem sikerült.
2015. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen a viz a lényeg mert az meg puhítja de szerintem szét ázna a préselt anyag , akkor muszáj leszel venni egy csomagal
2015. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a vizes cuccra van forró gőzölőm csak nem akarom hogy szétcsattanjon a padló most raktam rá súlyokat 11 csomag parketta rajta van reggel elvetem úgy tűnik segít.
2015. febr. 25. 14:48
 6/8 A kérdező kommentje:
tt*
2015. febr. 25. 14:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyanebből van még csak nem szeretném már visszabontani.
2015. febr. 25. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
remélem sikerrel jársz!
2015. febr. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!