Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen típusu a képen látható...

Bojtos Károly 01 kérdése:

Milyen típusu a képen látható villanykapcsoló?

Figyelt kérdés

Egy régi fajta villanykapcsolóról szeretnék érdeklődni.

Én imádom ezeket a villanykapcsolókat, meg konnektorokat.

De sajnos nem tudom, hogy milyen gyártmányú ez a fajta kapcsoló :-(. Tudtok ebben segíteni? Linkeltem egy képet, a válaszolás megkönnyítésére.


file:///D:/Pictures/F%C3%89NYK%C3%89PEK/2015%20Janu%C3%A1r%201%20-%20December%2031/%C3%81gimam%C3%A1%C3%A9k%20h%C3%A1za/2015%20M%C3%A1rcius%201.-i%20%C3%A1llapot/IMG_0933.JPG



2015. márc. 4. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó.Töltsd fel mondjuk a képfeltöltés.hu

oldalra és onnan linket tedd be.

2015. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt egy link a képfeltöltés.hu-n egy villanykapcsoló:


[link]

2015. márc. 5. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Csapfedeles falon kívüli,de szerintem már nem gyártják ezt a tipust.
2015. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Falon kívüli, kültéri villanykapcsoló és konnektor-család egyik tagja, magyar gyártmány volt. Víz és porvédelme kb a mai IP44 szabványnak felelt meg. Létezik ma is hasonló, de ezt a típust már rég óta nem gyártják.
2015. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyen villanykapcsolókat és konnektorokat hol tudok beszerezni? Mióta nem gyártják, azaz melyik évben fejezték be a gyártását? És hogy néz ki az a hasonló? Ja, és hogy hívták ezt a gyártót, amelyik gyártotta ezeket a villanykapcsolókat és konnektorokat?
2015. jún. 23. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem hever még a sufniban ilyen kapcsoló, valahonnan úgy lett kibontva. Megnézem majd, hogy nincs-e valahol rajta feltüntetve a gyártmány illetve típus megnevezés.
2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt pedig használtan, de működőképesen kapható! Remélem nem jár le a hirdetés, mire megnézed...

2015. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, és milyen gyártmányú
2015. jún. 29. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem magyar lehet, mert egy időben nagyon elterjedt volt, és kültéri kapcsoló- konnektorból csak ezt az egy típust lehetett kapni mindenhol. Persze ez nem törvényszerű, de abban az időben, amikor ezek készültek, még volt Magyarországnak saját ipara, és nem importáltunk olyat, amit idehaza is elő tudtunk állítani.
2015. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!