Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen invertert vasaroljak a...

Salamon Endre kérdése:

Milyen invertert vasaroljak a mezogazdasagi muhelyembe?

Figyelt kérdés
Eddig hagyomanyos heggesztogepet haznaltunk ami 380v mukodott , tehat inverterrel nincs semmi tapaszataltom.Hasonlo eroseggu, bevont elekrodas invertert szeretnek vasarolni ami a 3.25 palcat konnyeden olvasztja (feltoltes esten nagyobb pacat is hasznalnek).milyen markat es teljesitmenyt valasszak?200.000 forintnal ne legyen dragabb. Elore is koszonom a valaszokat!

#inverter #heggeztes
2015. márc. 15. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Centroweld MMA160 van, nem a legprofibb, de nem is a legdrágábbak közt van, hetvenezer körül volt az ára amikor vettem. Tökéletesen működik. Leolvasztja a 3.5-ös elektródát is, gond nélkül. Vastagabbról nincs tapasztalatom, mert eddig ez volt a legvastagabb elektróda, amit használtam hozzá, lehet, hogy a négyeset még elvinné. Sokat hegesztek bázikus elektródával, azért vettem, de nem bántam meg. Az inverterek kényes jószágok, azt is figyelembe vettem, hogyha leejtem, vagy por megy bele, vagy egyéb ok miatt megnyekkenne, ne egy méregdrága, több százezres holmi tönkremenetele miatt kelljen bosszankodi.
2015. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt merem ajánlani:

[link]


Évek óta használok ilyet, sokszor 3.25-ös pálcával, ipari szinten tolva neki és probléma nélkül teszi a dolgát. Ha nincs szükség az AWI-ra, ez is elég lehet:


[link]

2015. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! En is nezegettem a stahlwerk gepeket. Mit tudtok az Iweld gepekrol ,heavy duty 315 igbt -rol vagy a 400 igbt-rol?
2015. márc. 16. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!