Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ereszcsatornát forrasszam...

Ereszcsatornát forrasszam vagy popszegecs+sziloplaszt?

Figyelt kérdés
Forrasztás nekem biztosabbnak tűnik, de azt mondják meg lehet csinálni popszegeccsel+sziloplaszttal is? Ez utóbbihoz lenne itthon minden szükséges szerszám. Pontosan hogyan is kell csinálni? Mennyire lesz tartós megoldás?
2015. márc. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Forrasz!
2015. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Popszegecs!Szilozod, összetolod, és legalább 3 db popszegecs!
2015. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár csúnyább a szegecselés,de ha jó magasan van,és nem látszik,vagy csak egy szín/műhely...

Én a 4-t jobbnak tartom,nem pont az alját,hanem inkább két oldalt fentebba két szegecset,ha pont az alján van,megakadhat a kosz,szemét benne. A másik kettőt,meg a peremhez.


Viszont ha csak hárommal csinálod,először az alsót teszed be,könnyebb utána mozdítani,ha nem jól áll-mielőtt a másik kettőt bekakod.

2015. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szegecs+ sziló annyiban még jobb, hogy ha bármi miatt vissza kell bontani, kifúrod belőle a szegecset, és szét tudod könnyen szedni. Én így jártam, amikor a mellette lévő fának a leszakadó ága meghorpasztotta az ereszemet, és jó volt, a könnyű bonthatóság, nem kellett szétflexelni, vagy rámelegíteni gázégővel, könnyen tudtam cserélni az utolsó idomot. Szegecsnél lehet kapni a zárt popszegecset, annak nem marad lyuk a közepén.
2015. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy fontos!!! "NO" szilóval csináld...vagy is olyannal,ami nem ecetsavas,hogy ne "bántsa" a horganyzást.
2015. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!