Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet textildobozt...

Hogyan lehet textildobozt varrni? Szabásminta kellene!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Készíts papírból egy dobozt.Annak alapján szabd ki az anyagot a szélere ráhagyva. és varrd össze(Rá a karton dobozra.)A bélést ugyanúgy,majd a széleken a külsőrészt és a bélést apró öltésekkel vardd össze.Ha tetejét is akarsz,az sima karton beborítva anyaggal,és azt is a dobozhoz kell varrni.
2010. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de én ilyesmire gondoltam: [link]


béléssel, valami egyszerű módszer kellene!

2010. febr. 20. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez varrógéppel készült,de kézzel is meglehet csinálni.

Ennél is ki kell szabni valamilyen vastag papírdobozból az oldalát és az alját.( A varrásra ráhagyni az anyagot.)

Az oldal varrása: Ha steppelni is akarod,akkor a színoldali rész alá vatelin,vagy töltőflíz kell,és ezt rádolgozni az anyagra.Ha kész,akkor oldalt összevarrni a bélést is és a külső darabot is külön-külön.Majd a doboz felső szélén összevarrni a két anyagot.Kifordítani,belecsúsztatni a papírt,és alul is összevarrni.

Az aljánál a két anyagot szintén összevarrni.Annyi nyílást hagyni,hogy a papírt beletudd tenni.Ezután az oldalát és az alját kell összevarrni.Ezt csak kézzel tudod.

Ha még van kérdésed,holnap este újra itt leszek.

2010. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megtaláltam csak vatelin kellett hozzá!
2010. febr. 21. 15:28
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha szivacsot veszel persze vékonyat nagyon szépen el lehet készíteni és még tartása is lesz.
2010. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!