Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szalvéta technika hogyan...

Szalvéta technika hogyan kell, hogy ne "ráncolódjon" be?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Picit mindenképpen ráncos lesz, de úgy kell csinálni az ecsettel, hogy a közepétől húzd kifelé, hogy nyomd ki a papír alól a levegőt.
2010. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó én mindig a szélétől haladtam befelé nem bentről kifelé. Lehet ezt volt a probléma. És vékonyabb vagy vastagabb ecsettel csinálod? Én szivacs ecsetet vettem, mert az eladó szerint ezzel kevésbé ráncolódik.
2010. márc. 2. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
igaz én nem vagyok szakértő, de én mindig egy közepes méretű, kb 2 centis ecsettel csinálom, és szerintem ez azért jobb, mint a szivacs, mert az könnyen elszakíthatja a szalvétát. De ha az eladó azt mondta lehet h igaza van
2010. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sima festőecsetet szoktam használni, abból is a közepes méretűt. Minél hosszabbak a szálak, annál kevésbé sérül a szalvéta, mert nem ér hozzá az ecset töve.
2010. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én sosem ecsettel csinálom, hanem egy egyszerű száraz (és tiszta) mosogatószivaccsal. a szalvéta ráhelyezésénél a lehető legjobban próbáld úgy rárakni, hogy ne maradjon alatta levegő, aztán a szivaccsal nyomkodd el a ráncokat. nem mindig sikerül 100%-ig (igaza van az előttem szólónak, valamilyen szinten mindig kicsit ráncos marad), de nálam jobban bejött ez a módszer az ecsetnél, sokkal szebb így, mint úgy.
2010. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!