Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol tudnék venni teleszkópos...

Hol tudnék venni teleszkópos pálcát/rudat?

Figyelt kérdés

Teleszkópos pálcára lenne szükségem, kihúzva mondjuk 1 méter körül lehetne max, összetolva minél kisebb.

Gondoltam, hogy autóbontóból megpróbálok valamilyen régebbi autóantennát szerezni, de lehet, hogy az túl vékony, annál picit erősebb, de azért kb rugalmas dolog kellene. Egy jelzőzászlót szeretnék rakni rá, jó lenne, ha nem törne el, ha valaki nekimegy.

Gondoltam valami gyerek horgászbotra is, de az meg vastag.

Van tippetek?


2015. jún. 28. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Teleszkopos pálca (néhány tized mm vastagságu csövek) ami nem törik el ha valaki nekimegy? ÉBRESZTÖ!!!
2015. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet akár egy teszkós sátor műanyag "sátorvasa" is, csak valami rugós talpra kell ráhekkelni, ami elhajlik.
2015. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem viperát akarsz belőle csinálni???
2015. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jó ég... nem :)

Kerékpáros utánfutóra szeretném rakni. Az lenne a cél, hogy kerékpárúton felfelé állítanám, ha pedig kimennék közútra, akkor oldalra, amolyan szélességjelzőként.

2015. jún. 29. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Autóbontóban biztosan kapni fogsz teleszkópos antennát, szerintem nem is drágán. Vannak belőle erősebb típusok is.
2015. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!