Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » UNIMAX. HU-n vásárolható...

UNIMAX. HU-n vásárolható szerszámokról valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 17:17
 1/7 pom2x válasza:
100%
Háromszor rendeltem tőlük. A vibri jó, a porszívó gyenge, a fűrésztárcsa meg fűrésztárcsa.) A véleményem: amit itthon is meg tudsz venni kb. olyan áron, azt ne rendeld tőlük. (Már csak a gari miatt is, szerintem bonyolultabb és lassabb intézni.) De van egy-két dolog, ami jó árban van a katalógusunkban, és máshol nem is nagyon található, azt lehet. Persze tudni kell, hogy az olcsó az barkács kategória náluk is.
2015. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miafranc ez az unimax hu ?
2015. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A termékek vegyesek, az akciók jók, sok termék egyezik az aliexpress.com-ról rendelhetővel.

DE A MAGYARORSZÁGI VEVŐSZOLGÁLATUK megkerülhetetlen tagja nem korrekt. Többszöri kérdésemre sem adott választ egy termékről és képesek lesznek megküldeni a weboldalukon levő fotótól eltérő kinézetű terméket, azzal a visszajelzéssel, hogy:

"Továbbá tájékoztatjuk, hogy a honlapunkra feltöltött képek csak illusztrációk. Minden rendelkezésünkre álló információ megtalálható a termék leírása alatt.

Megértését köszönjük szépen!"

Mindenki láthatja, udvariasak, de nem adnak választ a kérdésre, időhúzásra játszanak. Ahelyett, hogy egy telefonnal a csehországi központba megérdeklődnék, hogy milyen formájú a termék és ha nem a weboldalukon adottal egyező, akkor nem küldenék el, valószínűleg arra játszanak, hogy eltelik a leszállításig levő pár nap és bajlódjak a termék visszajuttatásával a Pesten eldugott helyen lévő reklamációkezelő központjukba. Utána várjam, amíg visszakapom a pénzem.

Sajnos, a termékek alatt nincs az aliexpress-szen megszokott vásárlói visszajelzés, ezért sok minden belefér...

2019. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Senkinek se ajánlom, engem jól megszivattak, küldtek egy kínai aliexpresszes szart...

Ügyfélszolgálat nulla minden tekintetben.

A visszapostát én fizettem 7000 ft....a pénzemre várok 4 hete kb hogy visszautalják...

2022. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az UNI-MAX nál rendeltem gagyi terméket küldtek.Nem azt amit hirdettek.azt mondták ez pedig az.visszaküldhetem,én fizetem a postaköltséget.Prágába.ki tudja ezután vissza kapom-e a pénzem.Pedig meg képet is küldtem róla.itt ne vásároljon senki!
2022. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Közeledik a Karácsony! Jó lesz vigyázni az UNIMAX szerszámok rendelésével.

Egy éve Karácsonyra ajándékba kaptam egy profinak hirdetett faesztergakés

készletet. A rendelés időben megérkezett, miután a készlet dobozát rendbe hoztam egészen jól mutattak benne a szerszámok. Korai volt az öröm, mert az első próbálkozásnál kiderült, hogy a szerszámok ugyan jól mutatnak, de a kések anyagminősége közelébe sincs a reklámban ígértnek. Mindenféle faipari kéziszerszámnál jelzik, hogy Profi HSS minőségű anyagból készült.

Ünnepek után azonnal reklamálni próbáltam, nem volt egyszerű a Prágai képviselettel felvenni a kapcsolatot, de végül egy kedves a magyar nyelvvel eléggé küzdő kislány segíteni próbált. Hosszú lenne leírni az egész történetet, de a lényeg az hogy a hibás teljesítést nem akarták elismerni és a visszaszállítást sem akarták kifizetni. /8.400.- ft./

Két hónapos küzdelem után-- szakértői műbizonylat, 2.800.-ft telefonköltség, postaköltség-- végül átutalták a készlet árát és szállítás költségét. Ám amire nem is gondoltam az ajándékba adott kb 600 forintos

nem tudom minek nevezzem szemüveg árát ( szerintük 2400 forint ) levonták.

A tanulság az, kellő tájékozódás nélkül külföldről nem szerencsés komolyabb dolgot rendelni, főleg az Unimaxnál nem. Unimax nélküli Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek. Somliv.

dolgot rendelni


postai visszaszállítás -

2022. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A mai napig nem változott semmi. Két hónapja várom, hogy visszautalják a 7200Ft postaköltségemet. Számtalan levélváltásunk volt már, de csak az ígérgetést kapom minden alkalommal.

Az első perctől kezdve elismerték a hibájukat, ezért visszaküldették velem a hibás terméket a saját költségemre. Meggyőződésem, hogy sosem volt szándékukban fizetni.

Nem ajánlom senkinek, hogy itt vásároljon!

2023. okt. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!