Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Modellgipszből meg lehet oldani?

Modellgipszből meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Augusztusban esküvőnk lesz és egy ilyent szeretnék készíteni ( [link] ). Viszont e mellé még a közös családnevünket is szeretném (ezért gondoltam, hogy elkészítem én, majd pedig a "kis" emlékes polcunkra feltenni). Viszont nem tudom, hogy miből legyen. Modellgipszre gondolok. Vajon az jó lesz? Köszönöm előre is a segítségeteket. :)

2015. júl. 2. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
megoldható belőle; egy jó sablon kell, kicsit hígabb gipsz, hogy folyjon és egyenes legyen.
2015. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. júl. 2. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább dekorossal vágasd ki habból. Szerintem fillérekből megcsinálja és nem neked kell g*cizni vele. Nem beszélve arról, hogy a gipsz esetleg a polcon csíkot hagy, összetörik ilyesmi.
2015. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm az ötletet. erre a habos verzióra nem is gondoltam. :)
2015. júl. 3. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:

A dekorosok-ha nem is fillérekből-de hungarocellből,6~8 fajta betűtipusból választhatsz.

Pl. ilyen: [link]

2015. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik ötletem: A cukrászok manapság csodás dolgokat tudnak csinálni,akár olyan anyagokból,ami soha nem romlik meg.
2015. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!