Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Polipropilén (pp) vízvezeték...

Polipropilén (pp) vízvezeték csövön elágazó idomnál levő tömítetlenségét el lehet-e hárítani 2 komponensű műgyanta ragasztóval (epoxigyanta) Uverapid 5 (? )

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod tudni teljesen kiszárítani én inkább cserélném.
2015. júl. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csere a megoldás.
2015. júl. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Hát én első körben megpróbálom mégis a ragasztást - alig szivárog az elágazóidomnál, egy hét alatt kb 3 dl gyűlt össze, sőt, 15 hete egy nagyobb (3 l-es) edényt raktam alá, és most félig van (ez heti 1 deci)- mostanában mintha nem is emelkedne a vízszint benne. Na , az a helyzet, hogy a csere az kissé bonyolult lenne, mert egyfelől kéne valahonnan kölcsönöznöm olyan összesütő szerkentyűt, ki kelle vágnom a hibás idomot (ez 3 cső elfűrészelését jelenti, aztán összesütögetni az új dolgokat. Plusz elég súlyos nehézség, hogy az adott idom a falból való kilépésénél van, vagyis nem is férnék hozzá az összesütő cuccal (falbontás nélkül). Tegnap vettem kétkomponensű műgyanta ragasztót (epoxi) Eporapid 5 (kb.1800 Ft) - a tájékoztatójában az van, hogy kemény műa -hoz is jó - az én csövem pedig az (2 m -es szálakban árulják, van némi hajlékonysága) (tudom, az is lehet többféle anyagból - de az tájékoztatóban nem volt ez cizellálva - vagyis megpróbálom). Ne tegyem(?)
2015. júl. 5. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!