Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csúszósínes gérvágó vásárlása...

Csúszósínes gérvágó vásárlása előtt állok. Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Az alábbi két típust szemeltem ki magamnak. A paramétereik nagyjából azonosak, azonban a Makita jelentősen drágább a Metabonál. Tényleg ennyivel jobb, vagy csak drágább mert Makita. Habár otthoni barkácsolásra kéne, de nagyon fontos a precizitás. Nem lesz halálba nyúzva, de halál pontos vágásra van szükségem, minden irányba. Hogy látjátok, merjem megvenni a Metabot, és spórolni egy rakás pénzt, vagy Mindenképp Makita, mert annyival jobb? Esetleg alternatív tipp?


[link]


[link]



2015. júl. 16. 12:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Az első link a Makitáról véletlenül egy 110v-os verziót mutat, de a 230v-os is azonos árban van.
2015. júl. 16. 13:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Makiták nem a nevük miatt drágák. Tényleg jók. Nekem sok éve építőipari vállalkozásom van, rengeteg kisgép megfordult már a termelő szektor keze alatt. Azt a fajta használatot, amikor nem a tulajdonosa dolgozik a géppel, és időre, valamint teljesítményre megy a játék, nálunk eddig a Makiták bírták a legjobban. Az ilyen jellegű tartósság viszont a te esetedben nem feltétel, hiszen bizonyára nem fog annyit menni a gép, és jobban is fogsz vigyázni rá. Ha van olyan pontos a Metabo is, mint a Makita, szerintem azt is nyugodtan megveheted. A Dewaltra is ránézhetnél, ha van a látókörödben, nagyon profi gérvágói vannak, de nekik is inkább a Makitához mérhető az áruk.
2015. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van a környéken szakszerviz a metabo-nak akkor nyugodtan megveheted ,megbízható jól működő gépek .
2015. júl. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2015. júl. 18. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Hosszú keresgélés után pont ezt a fajta Metabo-t néztem ki én is magamnak :)


Kipróbálni sajnos még nem volt alkalmam, mert nem érkezett még meg a webáruházból.

2015. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oszd meg majd a tapasztalataidat! Még nem rendeltem meg, de valószínűleg ezt a típus választom én is.
2015. júl. 21. 22:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos megérkezett a gép (metabo). Kipróbáltam, kellően precíz, a lézeres vágásjelző halál pontosan a penge helyét jelzi, jól használható szerszám. Ami viszont nem tetszik, hogy a vágás alsó és gép felőli oldala, vagyis ahol átbukkan a penge, szálkás lett. ugyan eddig csak puha fenyő lécet vágtam vele (csont száraz), kérdem én ez általános egy ilyen fűrésznél, vagy valami nem kóser.
2015. aug. 5. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is kiszőrözi kicsikét a Makita az alsó, illetve gép felőli oldalát az anyagnak. De nem olyan mértékben, hogy esztétikai problémát okozzon, egy darabka 100-as csiszolóvászonnal el lehet róla tüntetni. Fenyőléceknél szerintem mindegyik gérvágó hagy néhány szálkát, a legélesebb lappal is.
2015. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszönöm mindenki segítségét.
2015. aug. 6. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!