Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van 1 rába kompresszorom 2...

Van 1 rába kompresszorom 2 hengeres 50 L-es tartájjal.3 fázisu moci hajtja. Mekkora légkulcsot brna el szerintetek a rendszer? 1300 Nm-es Lincost néztem ki elég olcsónak tűnik.

Figyelt kérdés

#kompresszor #légkulcs #légkulcs kompresszor conbó
2015. júl. 18. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom,viszont tapasztalatot írok.

Nekem egy Zil(2hengeres)kompresszorom van,50l-s poroltó tartállyal...

Ősszel és tavasszal összeáll 3 szomszéd,és együtt csináljuk a téli~nyári kerékcseréket--otthon.

Az egyik egy komoly,majd'százezres nyomatékszabályzott(ós) légkulcsot szokott hozni akkor a cégétől(Volántól).

Azt tudom,hogy igazán 8bar-tól "él",onnantól lehet igazán használni valamire is a légkulcsot.

(én 13-14barig szoktam használni,tölteni a tartályomat)

2015. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Hát pedig annak a drága kulcsnak kisebb nyomással is müködni kéne sztem de hát nálatok ígyvan. Egyébként a miénk 8 bárig tolja fel. van 1 kis kulcsunk ami 310 nm körüli amit a kis kompresszorhoz attak ajándékba de az annyira tutta meghajtani hogy játéknak sem volt jó. Amikor megvettük ezt a rábát hihetetlen módon ereje is lett. azért nehéz a választás mert szeretnék 1 viszonylag nagy nyomatékút de nemszeretnék átesni a ló túl oldalára hogy akkorát vennék amit meg nembírna ez a rába kompresszor. De akkor a Zil az is hasonló kategóriás úgyhogy jó támpont. Köszi.
2015. júl. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!