Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cosplayról?

Figyelt kérdés

Nos a nyári conon, valószinüleg Tirát cpzek a SC-ból. Kérnék pár tanácsot. Először is, a kézen a páncélt ti milyen anyagból csinálnátok? Én süthető gyurmára gondoltam, bár igaz, hogy eléggé drága(kevés van a csomagban). Aztán, parókát nem találtam, illetve csak olyat, ami lila, de fekete nincs benne. Ha ezt festékkel lefújom nem fogcsomósodni, vagy szétállni? Milyen festéket javasoltok? Jah és mégegy. A karika fegyvert úgy gondoltam, hogy hulahop karika lesz az alapja. Ti milyen anyagot húznátok rá? Itt van pár kép a karakterről:


[link]


[link]


[link]


Előre is köszi a válaszokat :)


2010. márc. 7. 12:48
 1/4 anonim válasza:
A parókát szerintem fesd be hajfestékkel, attól nem fog összeállni.
2010. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

a karikát ezüst/kék festékkel fújnám be. ^^


Találkozunk a conon ;)

2010. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az rendben van, csakazt nem tudom, hogy milyen anyagot húzzak rá a karikára, ami lehetőleg szilárd. Mert kartonból meglehetne...de az eléggé gyűrődik ilyeneknél:S


A találkozás meg alap :D

2010. márc. 7. 15:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Hajfestéktől nem ,de szintetikus parókát befog? esetleg paróka sprayt hol lehet kapni, és milyen árban?:)
2010. márc. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!