Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kínaiban 200-300Ft-ért kapható...

Kínaiban 200-300Ft-ért kapható Ante márkájú csavarhúzók milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
200-300 forintnyi minőségűek.
2015. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb olyan, mint az ára.

Nemrégiben egy csörgős órát vettem ott, ahogy kivettem a dobozból azonnal leesett az egyik tekerőgombja, amint megcsavartam a perc mutatót, az is a kezemben maradt, végül landolt a kukában. 500 Ft volt, inkább vettem volna 2ezer Ft-ért órás boltban.

2015. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerszámra sohasem szabad sajnálni a pénzt. Rengeteg bosszúságtól kíméled meg magad, ha rendes, normális eszközzel állsz neki a dolgodnak.
2015. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasonlókra számítottam. Nyílvánvaló, hogy profi szerszámokat kellene használni, viszont a pénztárcám ezt nem engedi meg, ezért gondoltam, hátha... Tudnátok ajánlani nem drága, de ahhoz képest jó minőségű márkát, esetleg konkrét szerszámokat? Nem ipari célra kell, csak ház körüli dolgok elvégzéséhez.
2015. aug. 13. 23:47
 5/6 electroman75 ***** válasza:
A lidl és az Aldi-ban kapható szerszámok barkács célra teljesen megfelelnek.
2015. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vas-műszaki áruházak szinte mindegyike forgalmazza a "Stanley" gyártmányú szerszámokat, tapasztalatból írom: Jók, ha normálisan vannak használva, sokat kibírnak. Igaz, kicsit magasabb áron lehet hozzájutni, mint a 200- 300 ft-os kínaihoz, de legalább használhatóak. "Yato" név alatt is vannak szerszámok, kicsit gyengébbek a Sanley-nál, de azok is használhatóak, illetve nekem van még néhány kombináltfogó, csípőfogó, csavarhúzó "Ceta" néven, szintén a használható kategória.
2015. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!