Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elektromos gyaluban milyen...

Elektromos gyaluban milyen alkatrészek vannak, amelyek elöregedhetnek?

Figyelt kérdés
Csak megvettem egy újnak árusított kék Bosch készüléket, amiről kiderült, hogy 9 éve gyártották, és most garanciálisan javíttatnom kell, mert a vezetékének gumi borítása végig töredezett. Mit cseréltessek ki még benne?
2015. aug. 23. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van ékszíj a motor és a gyalukés között, azt...
2015. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes vétel volt .Hogy vehetted meg újként ,ha látni el van öregedve a gumi borítása .Hogy lehet ez még most is garanciális ? Valami itt nem tiszta .
2015. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Webáruházból rendeltem, ők a Bosch raktárból hozatták.
2015. aug. 23. 20:19
 4/5 A kérdező kommentje:
A 3 éves garancia a váráslás napjától számít.
2015. aug. 23. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelő körülmények között tárolták? De még úgy is fura, hogy elöregedett. Nekem is vannak ipari Bosch gépeim, van köztük tizenéve gyártott is. Húzkodjuk őket műhelyben, autóban, tetőn, porban, földön, vízen, levegőben, és minden egyéb dologban, ami egy építkezésen előfordul, gyakran rajta lépkedünk a kábeleken is, de kisebb mechanikai sérüléseken kívül semmi baja egyiknek sem. Nem jellemző ezekre a gépekre, hogy szarból lennének összemerve... Viszont igaza van annak, aki előttem írta a bordásszíjat, ha még valami el lehet öregedve, akkor azt még érdemes lenne cseréltetni.
2015. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!