Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » MTD benzinmotoros fűnyíróm...

MTD benzinmotoros fűnyíróm beindul de pár másodperc múlva leáll, mi lehet e gond?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Üzemanyag?
2015. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 puritan ***** válasza:

Nekem is ilyenem van, és ha hideg, akkor nekem is ezt csinálja.

Megoldás:

A motor elején van egy gomb, a "szívató" Ezzel gyakorlatilag plusz üzemanyagot juttatunk a karburátorba. Amikor készül leállni, lassul a fordulat, egyszer megnyomom. Akkor ismét felpörög egy kicsit. Ha megint lassul, megint nyomok rajta. Amikor elég hideg van, mondjuk 10-15 C fok, elég sokszor meg kell csinálni, mire bemelegszik annyira a motor, hogy már megtartja a fordulatot.

2015. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen a szívatót nyomogattam jó párszor de sajnos arra sem adta meg magát már volt szervizben is emiatt és mindig visszatér ez a probléma. Annyit költöttem már a szervizelésére hogy abból már 3 elektromosat vehetnék. A két ujjamon meg tudom számolni hányszor indult be gond nélkül, nagyon megbántam, hogy megvettem és nem is volt olcsó.
2015. szept. 30. 20:07
 4/4 puritan ***** válasza:

Az enyém vagy 2-3 éves, és az előbb leírt tulajdonságát leszámítva jól működik.

A villanymotoros cuccokat ennek ellenére én is jobban kedvelem...

2015. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!