Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Megvettem életem első gobelin...

Megvettem életem első gobelin festett alapját és a hozzá tartozó fonalakat. Nem találok értelmes videót, sem olyan szöveget, ahol lépésről-lépésre le van írva minden. Linkelnétek esetleg olyat, amiből meg lehet tudni az alapoktól kezdve mindent?

Figyelt kérdés
Tényleg semmit nem tudok róla, csak beleugrottam... Például nem tudom, hogy sorban kell-e haladni a színekkel, vagy ha már mondjuk be van fűzve a zöld, csak húzzam át a következő folthoz? Kérlek egy olyan oldalt/videót mutassatok, ami alapján egy ABSZOLÚT kezdő is neki tud állni.

2015. szept. 28. 11:14
 1/4 Juhász László2 válasza:
Szia. találtam linket, még küldök, ha találok, ok? [link]
2015. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Juhász László2 válasza:
2015. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Juhász László2 válasza:

[link]


[link]


[link]


Remélem, ezekkel tudtam kicsit segíteni, de videót még nem találtam, de figyelek majd.

2015. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm..!!:)
2015. okt. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!