Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A lánghegesztő felszerelést...

Djtoma kérdése:

A lánghegesztő felszerelést amikor megveszem akkor adásvételi szerződésbe melyik számot kell írni? A palack gyártási száma melyik a palack nyakán a sok közül?

Figyelt kérdés
Valaki megtudja nekem mondani honnan kell olvasni a sok számot a palack nyakán.Tudom hogy gyártási szám,tömeg,nyomáspróba,gyártási év stb. de hogy kell olvasni őket?Összevissza vannak a számok rajta. A fő kérdés tehát amikor megveszem melyik számot kell az adásvételi papírra írni hogy a nevemen legyen?

2015. okt. 13. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

ha jól értem, a hagyományos gáz-oxigén palackokat kérdezed..


ezek cserélhető palackok, felesleges a gyártási számát felírni..az adás-vételi szerződésben legyen benne, hány kilós dissous-gáz, és hány kilós oxigén palackot vettél, mekkora nyomással, kitől, mikor..


kérdezd meg az eladót, kinél rendelte a cserét, azoknál rendelj először te is..aztán megkérdezed tőlük, át kell-e írni a jogosultságot..


Már tíz éve nincs palackom, ezért nem emléxem pontosan.

2015. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen adás-vételi? Milyen jogosultság? Kinél jelented be, hogy a neveden van? Cserénél, egyszerűen felhívsz egy ipari gázokkal foglalkozó cseretelepet, kihozzák, kicserélik és annyi. A kutya nem kérdezi, hogy honnan van. Arra figyelj a vásárlásnál, hogy érvényes nyomáspróbája legyen a palacknak, különben nem cserélik ki, vagy csak 15-20e Ft-os felárral!
2015. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írjatok rá mindent, aztán amikor viszed az okmányirodába átiratni, ott majd kikeresik a gyári számot. :-) Komolyra fordítva, elég lesz az adásvételire a palackok típusa illetve űrtartalma.
2015. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!