Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol csepeghet el a viz? Többi...

Hol csepeghet el a viz? Többi lent

Figyelt kérdés

Obi -ban vásárolt CMI szivattyúm ami 5 éves. Szemmel nem látható de valahol csepeg, és ezáltal, ~1,5 bárnál bekapcsol, ~4 bárig felnyomja,2 barnál kikapcsol, majd vissza esik és ez a körforgás megy. Hol engedheti el a vizet? Tömítés hiányában nem akarom szétszedni, mert nincsenek tartalék alkatrészeim. Talán valaki már találkozott ezzel a hibával, és tud segíteni!

2 kérdésem: nagyon hangos a motor, teljesítmény közben, az emeleten is hallani-pincében van a szivattyúm! Köszönöm a segítséget!



#vízmű #CMI.barkácsolás
2015. okt. 15. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Melyikről van szó?

2015. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem nem a szivattyúnál folyik. (Azt látnád)

A lábszelep rendesen zár?

A nyomás oldali csövet végig látod? (én a föld alatti csövet szoktam ásóval vagy kapával elvágni)

2015. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 :itt a linkek-tipus, és amint látni a vödör...

[link]

---

[link]

---------------------

#2.

Talán segít neked is így, ugyanis a tartály alatt látom a csepegést, és valamikor a légtelenítő csavarnál a vízkő...(de nem ott-onnan)

Talán a kép többet segít!

2015. okt. 15. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
A nyomó oldalon a rengeteg toldást nézném végig. (Fentről lefelé)
2015. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4. a nyomo óldalon a rengeteg tóldás... akkor ott érezném a nedvességet, nem a tartály alatt a csepegést! Azt hittem értelmesen le írtam-képeket felraktam de...
2015. okt. 16. 14:02
 6/8 A kérdező kommentje:

#4. a nyomo óldalon a rengeteg tóldás... akkor ott érezném a nedvességet, nem a tartály alatt a csepegést! Azt hittem értelmesen le írtam-képeket felraktam de...

Igaz nem írtam, hogy a tartály alján csepeg!

2015. okt. 16. 14:05
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves két válaszoló! Csak ennyi volt ? Nme is tudom ilyen hozzászólásokért, hogy lehetett összeszedni-62 és 75 % -ot??

Megteszem , hogy leírom a helyes választ-talán tanultok majd belőle-Ti is! Érdekelne, azért, mi volt a kérdésemben az érthetetlen számotokra!

Köszönöm, és megértéseteket kérem...

2015. okt. 17. 21:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Mint írtam, leírom, hogy mások is tanuljanak.


A titokra a megoldás: Két csapágy van, egyik a ventilátor lapát, (kevésbé volt oldalirányú mozgása) a másik a vízkeringtető lapát oldalán ahol a porcelán betét , ami1 gumi betét van az volt nagyon, nagyon elkopva, és ott engedte a vizet! Így mindkét csapágy lecserélve, új porcelán betét a gumi ágyal? :) (remélem jól írom) ezek 3400 Ft-ba kerültek, és nekem ~8-9 órai munka!mj: életemben nem láttam szétszedve és mint építőipabán dolgoztam... Igaz a 75% -os válaszoló Pm-ben segített!!!Kár ,hogy az első válasz (számomra) érthetetlen volt, de a Másik-62% válaszoló-rálátása sem volt! Talán tudtam segíteni!

2015. okt. 20. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!