Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Behúztam az ablakot, és most...

Segits!4 kérdése:

Behúztam az ablakot, és most nem tudom kinyitni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szobámnak csak egy ablaka van amit becsuktam és most nem tudom kinyitni sehogy. Kulcsom nincsen hozzá és senkinek sem a házban. Próbáltam már mindennel, saját kulcsokkal, hajcsattal (:D) ,de eredménytelenül.Viszont nincs már levegő a szobában és nagyon szeretném kinyitni. Vmi tipp esetleg? tégla meg kalapács nem jöhet szóba..

#zártablak #nincskulcsom #pánikegyboxroomban
2015. okt. 28. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen ablak? Jó lenne látni, de legalább írd körbe, írd le, milyen épületben, mikor készült, hogyan záródik...


Persze ha tégla, vagy kalapács nem jó, akkor utolsó lehetőség még az üvegvágó!!!

2015. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
angol ház tetőterében található kis ablak. a kilincs az ablak alján van középen, és a kilincsen kiáll egy ezüst zár. na ahhoz nincsen kulcsom. de modernebb , ez a fehér műanyag tipusu. a kilincs most vizszintesben áll. szóba jöhet valami más az ablak szétszedésén kivul?
2015. okt. 29. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt az ablakot nem ismerem.

Van esetleg a házban másik lakás is, ahol ugyanilyen ablak van beépítve??? Esetleg őket megkérdezni!

Vagy ez egy önálló kertes ház, amiben laksz? Ha az ajtón tudsz közlekedni, akkor azon keresztül egyelőre tudsz szellőztetni is!

2015. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak szobát bérelek. Megkérdeztem pár embert,de nem volt kulcsuk. Kérdezősködök még akkor, vagyunk egy páran itt :) Köszönöm szépen a választ!
2015. okt. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!