Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Vizüveggel szeretném keverni a csemperagasztót megoldható?

3d hátteret készitek és tanácstalan vagyok akváriumba lessz és a tartóságra volnék kiváncsi???

és mem e mérgező a halak számára?????

2015. nov. 18. 11:01  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább cementet tegyél hozzá! Bár nem vagyok benne biztos mennyire vízálló! A vízüveg inkább hőálló!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. nov. 18. 11:11 Privát üzenet
Trafó1 nevű felhasználó válasza:

A csempe ragasztó és a cement is vízálló ha már megkötött nekem a vízüveg a gyenge láncszem, az ha megköt oldódik vagy nem a vízben, azontúl lassíthatja a cement és a csemperagasztó kötését.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. nov. 18. 11:23 Privát üzenet
Nehogy belerakj ! Minek kéne bele vizüveg ? Vigyázz vele mert oldodik vizben

A válaszíró 24%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. nov. 19. 00:35 Privát üzenet

Én úgy tudom, hogy a vízüveg kiégetés által válik vízhatlanná, egyébként száradás után is oldódik vízben.

Mivel élelmiszer ipar számos területen alkalmazza, nem hiszem, hogy a halak egészségére rövid távon káros volna.

[link]

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. ápr. 22. 09:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv! Azbeszt (? ) szigetelőzsinórt ragasztanék vízüveggel a kandallóajtómra. Hidegen is köt a vízüveg, vagy be kellene gyújtanom? Ecsettel OK? Sajnos az ajtó nútja csak egy...
Kis tároló dobozt felújítok. Átfesteném akril festékkel, és vízüveggel fixálnám. Lehet ezt így?
Balkon csempék kijavitásán gondolkodok mien csemperagasztót használyak edig misungba volt rakva a csempe és feljöt meg eltört pár csempe nemtom hogyan?
Házam 30cm-es tégla falán kívül-belül egy kb.2m hosszú 2-3mm széles ferde repedés található. Levertem a vakolatot, de a téglák épek. Kérdésem: használhatok flexibilis fagyálló...
Párom vett egy akváriumot amibe csemperagasztóval lett a háttér, ami sérült, odaragasztva. Mivel tudná eltávolítani a csemperagasztót úgy, hogy ne karcolódjon az üveg?
Csemperagasztót lehet kapni Tescoban, Auchanban?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!