Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A bojlerem alatt van egy...

A bojlerem alatt van egy nyomáscsökkentő és egy biztonsági szelep, melyik lehet a hibás?

Figyelt kérdés
A nyomás csökkentőt lehet állítani egy imbusz kulcsal, ha betekerem teljesen akkor a biztonsági szelepbol folyamatosan folyik a víz de így legalább van valamennyi nyomás a melegvíz csőben, ha viszont kitekerem a nyomascsokkentot akkor csak csepeg a biztonsagi szelep azt is csak akkor ha melegit a bojler tehat normalisan mukodik. Viszont ilyenkor epp hogy csurdogal a melegviz zuhanyozni lehetetlen vele. Tehat kovetkezeskepp elvileg a biztonsagi szelep a rossz viszont azt kb 1 hete csereltem ki mert folyamatosan folyt, bár akkor még volt víznyomás... valami vizszerelo tudna segiteni? Lehet a bojlerben valami belso alkatresz ami elromolhatott?

2015. nov. 23. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A bojlerben nincs olyan belső alkatrész ami elromlása ezt előidézné!

Bizt.szelep hiba lehet, vagy dugulás, -szerelőt hívnák.

2015. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első!

Kik? :-)

2015. nov. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszolo sokat segitett... rajottem hogy nem a bojler korul van a hiba, szetszedtem a zuhanyfejet es a tomites bele volt fordulva a csőbe, mintha valaki beletuszkolta volna... nem tudom,hogy ez a hiba hogy a francba jott letre mert nem volt szetszedve a zuhafej mostanaban de vegul megoldodott. thx.
2015. nov. 24. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!