Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Makita felső maró Metabo...

Angerfist087 kérdése:

Makita felső maró Metabo marókés készlettel. Lehetséges ez a páros?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő a MAKITA RP0900 gépbe be lehet fogatni ezt a 8mm-es késeket ? persze ezt a patront raknám be a gépbe. [link]


Kések : [link]


Gép : [link]


Sok jót halottam a metaboról csak nem tudom , hogy mindegy milyen márkájú kést rakok a gépbe ? sok extolt láttam és azokban nem igazán bízok, ha tudok jó kés készletet linkelni azt megköszönném!



2015. nov. 29. 13:52
 1/6 dirtboy ***** válasza:

persze hogy jó

a gép 6-8mm-es szerszámbefogásra képes

2015. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez a Metabo készlet jó választás hobby célra nem?
2015. nov. 29. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Működni fog, hidd el. :) A metabo késkészlet nem is rossz, használják ipari célokra is.
2015. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem szinte csak Metabo gépeim vannak, meg egy két Makita, de rosszat eddig a Metaboról nem tudok mondani, pedig lassan már 5 éve használom a gépeimet.

egyébként a Metabo ipari használatra készít szerszámokat, barkácskategóriája nem is létezik szerintem.

természetesen bele lehet rakni a készletet, ezek szabvány befogatásúak.

2015. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most veszek először Felsőmarót és nem akarom, hogy a késeket később akár éleztetni vagy mást kéne velük csinálni :) Köszönöm a segítséget!
2015. nov. 29. 17:06
 6/6 A kérdező kommentje:
A hobbit arra értettem, hogy itthon használnám saját célra :)
2015. nov. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!