Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen "szaküzletben" tudnék...

Milyen "szaküzletben" tudnék gömböt venni?

Figyelt kérdés

Egy nagy fehér gömbre lenne szükségem, lehetőleg minél könnyebre. Ill. bármilyen színben is jó, sőt, ha tapétás, az se gond. Nem kell tömör legyen, sőt, jobb, ha nem az, mert lényeg, hogy könnyű legyen.


Kb. akkora méretben kellene, mint egy átlag szobacsillár (v. mint a lámpabúra), talán kicsivel kisebb. Mindenesetre átmérőnek jó lenne legalább 40-50 cm.


Tök üres kéne, sima, natúr gömb, könnyű és ebben (40-50 cm) a méretben.

Ilyesmi hol kapható? Hol tudnék elkezdeni ilyesmit keresni?



2016. jan. 14. 01:06
 1/6 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy konkrétan milyenre gondolsz, de ilyen OBI-hoz hasonló üzletekben láttam már hungarocellgömböt, különböző méretekben is, egész nagyok is vannak. Esetleg valamilyen nagyobb dekorboltban. Igaz a hungarocelles az tömör, de még így is nagyon könnyű. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. jan. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Keress kérdéseket hasonló témákban: disco, lemez, cd"


Készül a discogömb?

Mi réges-régen egy földgömböt ragasztottunk tele tükörmozaikkal:


Mellesleg egy gyors kereséssel ezt találta neked a gugli:

[link]

A 40 cm-es kicsit olcsóbb:

[link]

2016. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez így elég tág meghatározás. Segítene, ha leírnád, h mire kell, mit akarsz belőle csinálni.


Egyébként vannak ekkora labdák például...

2016. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a földgömb a legjobb megoldás, vannak belőle elég vékony falú, könnyű példányok is, többféle méretben.
2016. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felfújt lufit lelakkozol pár rétegben :)
2016. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mellesleg egy felfújt strandlabdát is szépen be lehet vonni papírmaséval. Először betekerni folpackkal, aztán rétegezni rá tapétaragasztóba áztatott újságpapírt. 2-3 nap alatt keményre szárad, és a labdát leengedve ki lehet húzni belőle.

Ni csak:

[link]

2016. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!