Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szalagcsiszolóhoz honnan...

Szalagcsiszolóhoz honnan tudok szalagot venni? Nagygépre gondolok.

Figyelt kérdés
Nem kis kézi padló csiszolóra gondolok.Hanem nagy gépre.Készítenék egyet és nem láttam sehol még hosszabb szalagokat.
2016. jan. 14. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szerszámboltokban keresd,pl: 12,5cm széleset szinte mindenütt kapni 50m-es gurigában de,szívesen vágnak is belőle
2016. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt nekem kellene akkor összeragasztani?
2016. jan. 14. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem ördöngös dolog házilag ragasztani szalagot. Dolgoztam már olyan üzemben, (parkettagyár) ahol többféle szalagcsiszoló gép volt, egyforma szalagszélességgel, de többféle hosszúsággal. A csiszolóvászon-szalagokat tekercsben rendelték, és helyben lettek levágva és végtelenítve a szalagok, többféle méretben.
2016. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ááá nem a gyártó majd kitalálja hogy te milyen hosszú szalagú gépet fogsz készíteni holott még te sem tudod !

amúgy van ahol méretre elkészítik...

1-es voltam..

2016. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 15. 22:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!