Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A csaptelepem szár része,...

Csabika1985 kérdése:

A csaptelepem szár része, alul teljesen vízköves lett, és egy parányi lyuk keletkezett az alján. Mit tudnék vele csinálni? Csere az egész csaptelep, vagy van esetleg valami praktika amivel be lehetne foltozni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a flexibilis bekötő csöve,..cserélhető,(mivel menetes) és be van tekerve a csaptestbe. A komplett csere akkor ajánlott,ha már fent is elég sz@r állapot van,vagy már mondjuk több mint 10 éves,és érezhető/látható a csapon hogy problémás.
2016. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen a képen a kifolyócső az ami nálam problémás, lehet nem jól kérdeztem, vagy nem jól tettem fel a kérdést. Ez szerintem nem cserélhető külön, de hátha van valami megoldás rá.

2016. jan. 16. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ideiglenes megoldás lehet, hogy szárazra törlöd és odanyomsz egy csepp pillanatragaszót. Nem írtad kád, mosdó, vagy mosogató csaptelep, de 2.500,- Ft-tól már lehet kapni keverőcsapost, nem biztos, hogy megéri tökölni vele. (N)
2016. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!