Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Wago-val lehet?

Wago-val lehet?

Figyelt kérdés

Van egy két száras mennyezeti spot lámpám.

A két szárból kijön (felül a szárból) 2-2 fázis és 2-2 0-ás vezeték.

A kérdésem az,hogy a 4db 0ás és 4db fázist melyik megoldással lenne jobb?

1.megoldás: 1db érvéghüvelybe a 4 kábelt beletenni és azt csokiba,majd úgy a fázist vagy 0-át rákötni.

2.megoldás: 5-ös wagoba beletenni a 4 kábelt és hozzácsatolni 5.nek a fázist vagy 0-át.

Én a 2.megoldásra szavaznék,de nemtudom,hogy szabad-e így.



2016. jan. 17. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

wagoból milyen? van ami csak tömörhöz jó, van ami vegyesen is. érvéghüvelyt sodrottra kell tenni.

nem a variáció a fontos, hanem a vezetékhez mindig a hozzá való csatlakozót kell választani.., és elférjen az adott helyen.

2016. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Wagóból a 221-es az mindenféle vezetékhez jó.

Az elmélet a kérdésem,hogy meglehet-e oldani.

2016. jan. 17. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
"hozzácsatolni 5.nek a fázist vagy 0-át." ??? Gondolod, hogy mindegy?
2016. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átolvastam mégegyszer... :-) Aham, azt hiszem értem már a kérdést... nem a négy nulla mellé akarsz fázist dugni a wago-ba, hanem a nullákat és a fázisokat egy egy ötös wagoval szeretnéd közösíteni. Persze, hogy szabad, a wago-t többek között erre a célra találták ki. :-)
2016. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első megoldás semmi esetre sem jó. Érvégbe max. sodrott vezeték, és egy érvégbe amx. 2 vezeték köthető.
2016. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!