Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A praktiker drága?

A praktiker drága?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldi olcsó!
2016. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a "cipőt a cipőboltból" elvet nézzük,akkor igen.

Mit "néztél"?

2016. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz venni, mik a lehetőségeid és a szempontjaid.
2016. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az,nagyon is,..de mentségére szolgáljon:


Mivel mindenből készletet tart ami kellhet egyáltalán 1 építéshez/szereléshez (szinte mindenük van!)érthető hogy igen sokat kellett neki beruháznia azaz milliárdokat fektettek be,érthető ha nem 20%-os haszonkulccsal dogoznak,hanem 150%

2016. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs mindenből nagy haszonkulcsuk. Nekünk most éppen aktuális. Persze nem mindegy, milyen térségben nézzük, én Budapesten vagyok érdekelt, egy eldugott kis falu boltjával nem fogok tudni összehasonlítani, és nekem nem is érné meg a világ végére utazni bármilyen árucikkért. De itt Pesten nincs nagy árkülönbség.
2016. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagy a szórás. Pl csavart, sarokvasat 10x-es áron adják, mint a csavarboltban.

A kis szerszámokat is 2-3x áron adják.

Gépeket ki lehet fogni jó áron.

Csemperagasztót ott vettem, az egyáltalán nem drágább, mint ugyanaz szaküzletben.

Igazából az "aprószarok" kategórián kaszálnak. Na de pont azért megy oda az ember szombat este, mert valami apró szar hiányzik még, vagy épp elfogyott, más meg nincs nyitva. Vasárnap meg meg lehet baszódni, vagy gányolni kell...

2016. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Vasárnap meg meg lehet baszódni, vagy gányolni kell..."


muhaha ez ismerős

2016. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én tavaly voltam lakás felújításban, több millió értékben vettem építőanyagot.

szóval mindent megnéztem, hogy hol a legolcsóbb az építőanyag.

pl az összes burkolatot -laminált parketta, járólap, csempe, és a hozzá tartózó kiegészítőket a praktikerben vettem.

akkor a festékeket is, legalább 200 ezer forint értékben, az összes beltéri ajtót, világítás technikát stb.

ezek a praktikerben voltak a legolcsóbbak.

pl. a bau-hausban csontra ugyan az a beltéri ajtó 32 ezer volt, a praktikerben meg csak 21 ezer.

ugyan így volt a burkolatokkal is, ami pl a bau-ban 3000 ezer volt, praktikerben csak 2400.

persze van ami drágább, mondjuk az apróságok azok horror áron vannak, meg a faanyag is, a szigetelés (EPS lapok), bádog stb.

ha nagy beruházásban vagytok, akkor érdemes mindenhol körbe nézni.

mondjuk hozzánk dobálják be a reklám újságokat, így mindig könnyen tudok naprakész lenni az árakból.

akkor volt jó mikor kivonult tavaly a baumax, és az utolsó két napban 90% kedvezmény volt mindenre, be is vásároltam mint az állat :D minden ami mozdítható volt pakoltuk a kocsiba, egyszerre csak 30 embert engedtek be az áruházba, hogy ne öljék meg egymást :D

de így is mindenki mindent vitt amit csak ért, én 650.000 forint értékben vásároltam a pénztárnál meg csak 65 ezret fizettem :DDD

burkolatok, szegőlécek, rozsdamentes élvédők, zsákos anyagok, villany szerelvények, festékek, gipszkarton cuccok, csavarok, szóval mindent amit csak tudtunk pakoltunk a kocsiba.

jó lenne ha még egy-két ilyen barkácsáruház kivonulna mostanában :DD

bocs az offért.

2016. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és én a Budaörsi praktikerben voltam.
2016. jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

miért kérdezed ?

praktikert akarsz venni ???

2016. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!