Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen faanyagot tegyek az...

Milyen faanyagot tegyek az eresz alá?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mi a pontos neve, az a rész, ami a gerenda alatt van az eresztől a házfalig, mintegy burkolat. Milyen anyag lenne ami olcsó, és ha lehet könnyű, illetve nem túl vastag. Nem kell tankállónak lennie, csak az esztétika a lényeg. (a lambérián kívül, mert az húzós :))
2016. márc. 10. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
fenyődeszka
2016. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
osb lap
2016. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Verébdeszka.
2016. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lambériát szegelj fel oda.
2016. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ereszalj deszkának hívják. lehet osb lapot meg egyebeket oda rakni de ronda. gyűjtsd a pénzt és vegyél lambériát, az jólnéz ki.
2016. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fontos, hogy mérd le pontosan és FAKERESKEDÉSBEN kell érdeklődnöd mert ott a legolcsóbb, OBI és egyéb áruházakban véletlenül se mert tízszeres az ára. Ott pontosan méretre is vágják neked és még tanácsot is adnak sőt lehet, hogy van komolyabb anyaguk is épp elfekvőben amitől meg akarnak szabadulni és az neked pont jó lesz és még tartósabb is mint a fenyő. Ne felejtsd el kezelni a fát, legalább egy lazúrral de még inkább egy kültéri UV álló lakkal !! Festeni felesleges, hiszen a fa attól szép ha látszik.
2016. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Verébdeszkának én lambériát tettem fel, lazúrozva. B/C osztályú is jó, akkor olcsóbb.
2020. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!