Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kaptam egy akkus Bosch fúrót.2...

Kaptam egy akkus Bosch fúrót.2 éves, kb.3 alkalommal lettek az akkuk feltöltve. Ezek az akkuk ma felveszik a töltést, de csak minimálisan tartják, az esti töltés másnap estére elvész. Lehet-e ezen segíteni/javítani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy kuka lesz a vége. Ezek az akksik nem szeretik ha töltetlenül állnak huzamosabb ideig. Meg lehet próbálni az "újraélesztést" -feltölteni>kisütni, legalább 3-4 alkalommal, de nem biztos az eredmény. Google-n keress rá: akkupack felújítás címszó alatt.
2010. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem mindegy milyen az aksi

Ha lítiumionos az aksi, akkor azt próbálhatod kisütni, sokmindent nem érsz el vele. Viszont ha simán feltöltöd, lemeríted, majd újratöltöd és meríted az lehet hogy segít.

Ezért adják eleve ~40%-os töltöttséggel. Bizonyos érték alá nem merülhet, mert károsodik az aksi

2010. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nem lítiumos, hanem NiCd akkumulátor. Próbáltam már sokszor tölteni-kisütni, de nem sok eredménnyel...
2010. ápr. 18. 08:59
 4/4 anonim válasza:

lehet hibás is az akku (magyarul rövidzárlatos)

előző voltam

2010. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!