Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem tudom felhúzni a...

Miért nem tudom felhúzni a redőnyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap teljesen leengedtem a redőnyt, amennyire csak lehetett, és azóta nem tudom felhúzni, de még csak megmozdítani sem, 2-3 mm-nél jobban. Próbáltam alulról besegíteni, és a redőnyt feltolni kívülről, de úgy sem sikerült betolni a tokjába..

Újfajta, műanyag redőnyünk van. Lehet erre valami házi megoldást kitalálni, vagy egyszerűbb szerelő hívása?


Előre is köszönöm!


2016. márc. 23. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tokban elvan csúszva 1 szál .Belülről ezt lehet is látni,ügyesen vissza kell nyomni .Lehet hogy kell hozzá egy kis kampós vékony drót. 2 redőnyt igy tettem újra használhatóvá,szerelő nélkül .
2016. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A felső szálak egyike kikerült valamilyen pöcök mögé (meg nem mondom melyik része az a redőnynek, vagy mi a funkciója), emiatt beleakadt a többi, és nem tudott továbbmenni a sínben.. de sikerült visszatennem a helyére, és ha jól néztem, tényleg amiatt került oda, mert elcsúszott oldalra, úgyhogy most már remélem nem lesz gond :)


Köszönöm szépen a választ!!

Szép napot!

2016. márc. 23. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Valszeg a legfelső szálak valamelyike akadt be. Oldalirányba tenyérrel is megpróbálhatod csúsztatni vagy jobbra...vagy balra.
2016. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
upsz..... nem olvastam végig ..de látom meg is oldódott.
2016. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg :) Köszönöm szépen Neked is a választ!
2016. márc. 26. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!