Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hammerite festék vélemények?...

Hammerite festék vélemények? Megéri venni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Rozsdás kapura szeretnem ,van rajta egy kis festék is.
2016. márc. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon leromlott a minősége, már nem éri meg az árát. Raskettázni, rozsdátlanítani, alapozni kell előtte, mint bármilyen más mázolás esetén. Különben lepattog.
2016. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hammerite egy nagy adag KAMU!

Egy év múlva pont olyan rozsdás a vas mint előtte!!

2016. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Ezt én is megerősítem,pedig akkor lett használva amikor a piacra került. Már akkor is kb 1 év és átütött a rozsda.
2016. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azon kívül hogy csak a nevét fizeted meg. Sokkal többet jelent, hogy miként kezeled előtte a felületet.

Magyarul ha tartós festést szeretnél akkor minden régi festéket eltávolítani, ahol kell zsírtalanítani, ha ez megvolt akkor alapozóval lekenni és utána festeni a kívánt színre.


Könynen lehet, hogy alapozót és festéket olcsóbban is tudsz kapni, mint csak egy adag Hammerite-ot.

2016. márc. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!