Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » McCulloch CS340 és Partner...

McCulloch CS340 és Partner P340S láncfűrészek között van különbség?

Figyelt kérdés

Úgy tudom mindegyik husqvarna licenszes gép, de a partner néven olcsóbb.


Jó jó tudom stihl, meg husqvarna a többi nem ér semmit, ez a része most nem érdekel.



2016. márc. 31. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinézetre is nagyon hasonlítanak, teljesítményre is, és nem lepődnék meg, ha a burkolati elemeket eltávolítva ugyanazzal a belső résszel találkoznánk mindkét gépen. Ha felhívsz egy Husqvarnával is foglalkozó szakszervizt, ott meg fogják tudni mondani neked. Egyébként az, hogy Husqvarna licenc, messze nem jelenti azt, hogy ezek jól összerakott, minőségi gépek. Én anno vettem egy McCullough sövénnyíró gépet. Olcsó volt. Első használat után az üzemanyag feloldotta a tankban a szívócsövet. Csere, gyári Husqvarnára, mert kompatibilis volt. Aztán, mikor el lett rakva két hétre, a karbiban összement, vagy mit csinált a membrán. Csere gyári Husqvarnára. Aztán (normál használat mellett) volt vele egy dugattyúgyűrűtörés, csere gyári Husqvarnára, bili anyagból készült, egy év alatt elhasználódott pengesor cseréje gyári Husqvarnára, meghajtásban szétment valami, csere gyári Husqvarnára. Most van egy gépem, ami 80%-ban Husqvarna, de már kb 30%-kal költöttem rá többet, mint amennyibe egy új Husqvarna sövénnyíró került volna. Soha többé ilyen szarokat.
2016. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha, megértem. A fűrészeket valahogy annyira nem köpködik. Árukeresőn olvasgattam véleményeket, úgy néz ki elvannak vele. Én is egy dolmart akartam, de 20 -ért tudtam venni egy ilyet újonnan (végül is a fele egy lap meg egy lánc ára kb.) gondoltam megpróbálom, hátha.
2016. ápr. 1. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak rosszul sikerült szériák, talán kicsit (nem kicsit) túlárazott is, de mégis csak egy értelmes konstrukció, nincs alulméretezett hűtés (sőt), nincs szándékosan ostoba mechanikai megoldás, becsületes karburátor és okos kis plusz technológiák, valahol mégiscsak ugyanaz.
2016. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen gond nincs ezekkek, husqvarna motor, walbro karburátor stb. A dugattyú gyűrű törés, membránösszehúzódás stb. Ez kamu, nagy barom állat aki írta. Jó vicc!

Egyébként Olaszországban és az USA-ban rakják össze ez a különbség. Nekem usa partner352 van és ott van rajta hogy made in usa.

2016. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Négyes, te mit képzelsz, ki vagy, hogy megkérdőjelezd amit tapasztalat alapján leírtam? Nem vagyok meghülyülve, hogy szórakozásból találjak ki ilyeneket. Amilyen jelzőket még használtál, az pedig anyukádat minősíti, aki normális ember helyett csak egy ilyet tudott nevelni, mint te.
2016. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!